| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Cost | Low To Moderate |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |
| Tên sản phẩm | Mô tơ gạt nước nam châm Ferrite vĩnh viễn |
|---|---|
| Mẫu số | Đối với các loại Gạt nước |
| Gói vận chuyển | Pallet gỗ Carton |
| Nhãn hiệu | JOINT-MAG, Joint-Mag |
| nguồn gốc | Tứ Xuyên, Trung Quốc (đại lục), |
| Gói vận chuyển | Thùng carton. |
|---|---|
| Nhãn hiệu | Joint-Mag |
| nguồn gốc | Tứ Xuyên, Trung Quốc (đại lục) |
| Tổng hợp | Nam châm Ferrite |
| Đơn xin | Động cơ ô tô điện |
| Mẫu số | L440 |
|---|---|
| Hải cảng | Luzhou, Trung Quốc |
| Gói vận chuyển | Pallet gỗ Carton |
| Nhãn hiệu | Joint-Mag |
| Số mô hình | L440 |
| Gói vận chuyển | Thùng và Pallet tùy chỉnh |
|---|---|
| Sự chỉ rõ | ISO / TS16949 |
| Nhãn hiệu | Joint-Mag |
| nguồn gốc | Tứ Xuyên, Trung Quốc |
| Loại | Dài hạn |
| Corrosion Resistance | High |
|---|---|
| Magnetic Strength | High |
| Temperature Resistance | High |
| Cost | Low |
| Flux Density | High |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Cost | Low To Moderate |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
| Processing | Wet Molding |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Magnetization | Multi-Poles |
| Coercivity | 240-260 KA/m |
|---|---|
| Tolerance | 0.05mm |
| Car Make | Automobile Staters |
| Processing | Wet Molding |
| Transport Package | Wooden Carton Pallet |